Blog e-korepetycje.net: Artykuły z serii zawód korepetytor

Dostałem złą opinię, co dalej?
Konsumenci stając przed wyborem, czy skorzystać z usług jednej osoby, czy drugiej, nadal w większości przypadków kierują się opiniami. Oczywiście inne czynniki, jak cena, lokalizacja zajęć, czy sama treść oferty, również mają znaczenie. Jeżeli jednak uczeń ma do wyboru kilka podobnych ofert, prawdopodobnie swoje pierwsze kroki skieruje do tego usługodawcy, który ma dobre opinie.

Bądź profesjonalnym korepetytorem w nowym roku szkolnym
Skąd czerpać wiedzę na temat działań, o które powinniśmy zadbać? Właśnie po to wydaliśmy bezpłatny e-book pt.: „Zawód: Korepetytor”. Zamieściliśmy w nim wiele informacji, które z pewnością przydadzą się każdemu korepetytorowi. Już ponad 2000 pobrań i wiele pozytywnych opinii wskazuje na fakt, że taka publikacja była Wam potrzebna.

Wydaliśmy nowy e-book o zawodzie korepetytora
„Zawód: Korepetytor”, to pierwsza w Polsce publikacja przeznaczona w całości branży korepetytorskiej i doskonale spełniająca potrzeby tej grupy. To kompendium wiedzy, które pomoże korepetytorom usystematyzować wiedzę z zakresu organizacji, marketingu, ekonomii oraz prawa, a dzięki temu stać się bardziej konkurencyjnym na rynku i zarabiać więcej na korepetycjach.

Jak wygląda praca nauczycieli?
Nauczyciel to niegdyś zawód bardzo szanowany. W dzisiejszych czasach niewiele zostało już z tego szacunku. Czy zawód nauczyciela jest trudny i wymagający?

Jak być lepszym korepetytorem?
W dzisiejszym artykule omówimy kilka sposobów na udoskonalenie warsztatu korepetytora. Co możesz zrobić, żeby Twoje lekcje były efektywniejsze?

Korepetytorze bądź elastyczny - dostosuj się do ucznia i jego potrzeb
Osoby, które pracują z ludźmi muszą się liczyć z tym, iż żadne szablonowe wzory postępowania nie mogą zostać zastosowane do wszystkich przypadków. Każdy człowiek jest inny i do niego trzeba dostosować sposób zachowania. Co może zrobić nauczyciel, by dostosować się do ucznia i jego potrzeb?

Korepetytor, jako pierwszy rewolucjonista systemu edukacji
Współczesny system edukacji nie rozumie, bądź jest obojętny na potrzeby uczniów.