Korepetytor

Oferta ważna do: 24 listopada 2024

The Beautiful Mind Academy
Wilno
14-207 Wilno
NIP: 855-900-00-00

Wymagania

- Biegła znajomość matematyki na wymaganym poziomie.
- Doświadczenie w udzielaniu korepetycji lub nauczaniu.
- Status studenta.
- Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
- Komunikatywność i cierpliwość.
- Znajomość narzędzi do nauki zdalnej.

Co oferujemy

Elastyczne godziny pracy, czyli możliwość dostosowania grafiku zajęć do własnej dyspozycyjności, co pozwala na łączenie pracy z innymi obowiązkami.

Konkurencyjne stawki godzinowe, uzależnione od poziomu edukacyjnego uczniów oraz Twojego doświadczenia, które mogą sięgać 80 zł brutto.

Dostęp do materiałów dydaktycznych, wskazówek dotyczących prowadzenia zajęć oraz pomoc w obsłudze platform online.

Szkolenia i warsztaty rozwijające umiejętności dydaktyczne oraz kompetencje związane z nauczaniem online.

Obowiązki

Udzielanie korepetycji z matematyki na różnych poziomach edukacyjnych (podstawówka, szkoła średnia, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej).

Opracowywanie notatek, prezentacji, zestawów zadań oraz innych zasobów pomocnych w zrozumieniu omawianych zagadnień.

Regularne ocenianie postępów ucznia, identyfikowanie obszarów wymagających poprawy oraz motywowanie do dalszej nauki.

Wykorzystywanie platform edukacyjnych, komunikatorów internetowych oraz narzędzi multimedialnych do prowadzenia zajęć zdalnych.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

24 listopada 2024
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
matematyka
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
153
Liczba zgłoszeń
4