Nauczyciel języka angielskiego

Oferta ważna do: 4 listopada 2024

Szkoła Językowa English Please
ul. Oliwska 131
80-209 Chwaszczyno
NIP: 7891572522

Wymagania

- Potwierdzona znajomość języka angielskiego (certyfikat lub studia)

- Doświadczenie w roli nauczyciela

- Zdolności komunikacyjne (w relacji z dziećmi, dorosłymi, zespołem)

- Otwartość, elastyczność, chęć do dalszego rozwoju

- Gotowość pracy w oparciu o alternatywne metody nauczania

- Kreatywne podejście do tworzenia absorbujących uwagę zajęć

Co oferujemy

- Umowa o pracę / Umowa zlecenie (w zależności od uzgodnionego wymiaru godzin pracy)

- Wsparcie merytoryczne

- Szkolenia i kursy

- Blok zajęciowy poranny lub/i popołudniowy

- Pracę na nowoczesnej platformie obsługującej szkołę językową

- Pracę w roku szkolnym 2024/2025 - start w październiku 2024

- Pracę w przyjaznym, nastawionym na rozwój zespole.

- Możliwość realizacji projektów (dodatkowo płatnych)

Obowiązki

- Dbałość o holistyczny i kreatywny rozwój podopiecznych w grupie (prowadzonej samodzielnie lub wspólnie z anglojęzycznym native speakerem)

- Prowadzenie zajęć w języku angielskim

- Samodzielne planowanie pracy lub we współpracy z native speakerem

- Realizowanie nowatorskich metod pracy

- Budowanie trwałych i pełnych wzajemnego szacunku relacji z podopiecznymi

- Realizacja własnych projektów dla swojej grupy lub dla całej społeczności szkoły językowej

Charakter pracy

Kontrakt

Data zakończenia rekrutacji

4 listopada 2024
Lokalizacja:
Chwaszczyno
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Kontrakt
Liczba odsłon oferty
320
Liczba zgłoszeń
15