Lektor angielskiego dla dzieci

Oferta ważna do: 2 września 2024

Fundacja Rozwoju Polski Lokalnej
ul. Świderska 113/77
03-128 Warszawa
NIP: 5242990227

Wymagania

Jesteśmy małą szkołą językową o przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Działamy w Milanówku i okolicach. Uczymy angielskiego na lekcjach grupowych i indywidualnych. Dzieci w wieku 2-7 uczymy angielskiego metodą Teddy Eddie, dzieci od podstawówki uczymy metodą Savvy Ed - jesteśmy licencjonowaną placówką tych metod a nasi lektorzy przechodzą regularne szkolenia. Uczymy również młodzież gimnazjalną oraz licealną.
Poszukujemy osoby, dla której praca z dziećmi jest przyjemnością, która lubi dzieci, jest w tę pracę zaangażowana i ma głowę pełną pomysłów na to, aby dzieci się świetnie bawiły.
Niezbędne jest:
• doświadczenie w pracy jako lektor tak małych dzieci (udokumentowane)
• świetny kontakt z dziećmi, wszelkie zdolności plastyczne, muzyczne, teatralne itp. przydatne do prowadzenia zajęć
• znajomość metodyki prowadzenia zajęć z małymi dziećmi
• uczymy dzieci mówić po angielsku, a nie pojedynczych słówek :-)

Co oferujemy

Oferujemy:
• umowa: zlecenie lub rachunek z działalności gospodarczej
• dużą ilość godzin pracy (do 10 grup)
• wysokie wynagrodzenie za każdą godzinę
• opiekę metodyka z międzynarodowym doświadczeniem
• jego wsparcie i pomoc, gdy jest to konieczne
• szkolenia prowadzone w ramach szkoły oraz zewnętrzne (prowadzone między innymi przez PTI, PASE) - jesteśmy szkołą z tytułem Talent Friendly Company!

Obowiązki

Chcemy, żeby osoba z którą zaczniemy wspólnie pracować była zaangażowana w pracę szkoły, czyli nie tylko chętnie brała udział w wydarzeniach szkoły, pomagała je organizować ale również podsuwała pomysły oraz nie bała się krytykować złych pomysłów:) Jeśli chcesz z nami pracować, jeśli chcesz pracować z dziećmi, aby potrafiły coraz lepiej mówić po angielsku i tym samym budować ich przyszłość - wyślij do nas swoje CV.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

2 września 2024

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundacja Rozwoju Polski Lokalnej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Rozwoju Polski Lokalnej z siedzibą w Warszawie przy ul. Świderskiej 113/77. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Lokalizacja:
Milanówek
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
291
Liczba zgłoszeń
6