Lektor /Nauczyciel

Oferta ważna do: 30 lipca 2024

Karolina Szeląg Angielski Konkretnie
Elizy Orzeszkowej 1/29
39-400 Tarnobrzeg
NIP: 8672256804

Wymagania

Prowadzenie lekcji języka angielskiego online dla dorosłych i młodzieży licealnej.

Co oferujemy

- elastyczny grafik - pracujesz z domu w godzinach swojej dyspozycyjności. Dzięki
temu z łatwością połączysz pracę lektora np. ze studiami.
- pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy,
- wsparcie metodyczne, przez cały okres współpracy, będziemy odpowiadać na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z prowadzeniem lekcji i współpracą z uczniami,
- atrakcyjne stawki, czyli na start przez pierwsze 3 miesiące przynajmniej 2160 zł netto
miesięcznie (na umowę zlecenie, przy 12 h tygodniowo), po 3 miesiącach przynajmniej 2640 zł netto (na umowę zlecenie, przy 12 h tygodniowo)
- możliwość współpracy B2B (samozatrudnienie, przy 12 h tygodniowo) na start przez pierwsze 3
miesiące przynajmniej 3120 zł brutto miesięcznie, później 3360 zł brutto miesięcznie,
- dostęp do bazy książek i materiałów,
- przyjazną i wspierającą atmosferę.

Obowiązki

Szukamy kogoś, kto:
- zna język angielski na poziomie minimum B2,
- jest gotowy do podjęcia pracy w wymiarze minimum 12h tygodniowo (jeśli chcesz pracować więcej, dajemy taką możliwość)
- jest dyspozycyjny w godzinach 16.00-20.00 przynajmniej 3 dni w tygodniu
- jest nastawiony na pracę długoterminową (minimum 6 miesięcy),
- ma stabilne łącze internetowe oraz sprawny sprzęt (komputer, słuchawki),
- lubi swoją pracę, uczy angielskiego z pasją i zaangażowaniem, bo Twoim zadaniem będzie
przekazywanie wiedzy na luzie i motywowanie uczniów do kontynuowania nauki,
- umie ciekawie i skutecznie tłumaczyć zagadnienia językowe, bo Twoim zadaniem będzie dobranie
odpowiednich metod do potrzeb uczniów i upewnienie się, że robią oni stabilny progres, oraz że z lekcji na lekcje są coraz bliżej swojego celu językowego,
- jest punktualny i potrafi samodzielnie organizować swoja pracę,
- jest empatyczny i bezkonfliktowy, umie stworzyć na lekcji przyjazną i wspierającą atmosferę, sprzyjającą nauce.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

30 lipca 2024
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
234
Liczba zgłoszeń
15