Menadżer/Przedstawiciel edukacyjny

Oferta ważna do: 15 sierpnia 2024

AKADEMIA DZIECI SUKCESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. KSIĘCIA WITOLDA 49 / 15,
50-202 WROCŁAW
NIP: 8982304733

Wymagania

Placówka Rozwoju Intelektualnego we Wrocławiu, szuka przedstawiciela edukacyjnego, do budowania i utrzymywania relacji ze szkołami, rodzicami i trenerami.
Teren na którym będziesz pracować, to region maksymalnie do 5km od Twojego miejsca zamieszkania.
Wymagamy:
• Przynajmniej roku doświadczenia w sprzedaży.
• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu;
• Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy – nie przychodzisz codziennie do biura ponieważ to Ty ustalasz grafik dopasowany do potrzeb i możliwości swoich Klientów;
• Umiejętności pozyskiwania nowych Klientów.
• Dyspozycyjności w godzinach 10:00 - 17:00

Co oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B - Nasi menadżerzy zarabiają 5 000 - 10 000 zł.
- Pracę zgodną z kalendarzem roku szkolnego – aktywności dopasowane do okresu trwania roku szkolnego, wakacji, świąt, ferii szkolnych; chyba że będziesz chciał/a podjąć się dodatkowych projektów
- Realne możliwości rozwoju zawodowego – zarobki mają bardzo wysoki sufit.

- Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe i stałe wsparcie rozwijające Twoje kompetencje;
- Elastyczny grafik, rozliczamy się z aktywności i rezultatów, nie z godzin.
- Oczywiście dobra atmosfera i wspierające środowisko :)

Obowiązki

Twoje obowiązki:
- Wsparcia przy realizowanych projektach edukacyjnych;
- Brania udziału w szkoleniach organizowanych przez Zleceniodawcę;
-Nawiązywanie i ciągłe dbanie o relacje z placówkami edukacyjnymi, w wyznaczonym obszarze.
- Prowadzeniu korespondencji zarówno z placówkami edukacyjnymi jak i klientami indywidualnymi;
- Dążenie do doskonalenia w zakresie mającym wpływ na organizację pracy.
- Organizacja grafików i zajęć dla dzieci z Arytmetyki Mentalnej.

Charakter pracy

Kontrakt

Data zakończenia rekrutacji

15 sierpnia 2024