Lektor języka angielskeigo - Chorzów, Ruda Śląska, Mierzęcice, Radzionków

Oferta ważna do: 21 września 2024

English Team
Filtelberga 5/4
41-907 Bytom
NIP: 6272337188

Wymagania

• doskonała znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub status studenta studiów kierunkowych.
• kwalifikacje do nauczania języka obcego, posiadanie przygotowania pedagogicznego oraz certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego
• komunikatywność i bardzo dobre zdolności interpersonalne,
• wysoka kultura osobista, punktualność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• doświadczenie w nauczaniu będzie niewątpliwym atutem.

Co oferujemy

• umowę zlecenie lub umowę o współpracę ( stawka 40 - 80 zł / 60 min. uzależniona jest od dostępności, umiejętoności oraz doświadczenia)
• elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku lektora
• stałą opiekę metodyczną,
• dostęp do materiałów dydaktycznych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę współpracy.

Obowiązki

• zadaniem lektora jest przygotowywanie zajęć i metodyczne prowadzenie kursów języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania na podstawie materiałów i programów nauczania dostarczonych przez Szkołę English Team.
• zajęcia odbywają się w salach lekcyjnych, od poniedziałku do czwartku
w godzinach między 12:00-18:00
• zajęcia dla dzieci prowadzone są w grupach od 4 do 10 osób, odbywają się w szkołach podstawowych po skończonych lekcjach

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

21 września 2024

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
342
Liczba zgłoszeń
5