Lektor języka włoskiego

Oferta ważna do: 21 września 2024

Hiromi IZABELA DUSZYŃSKA
11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372488221

Wymagania

* znajomość języka włoskiego na poziomie zaawansowanym C1 (potwierdzonej dyplomem ukończenia studiów lub certyfikatami językowymi)
* dyspozycyjności w godzinach popołudniowych i wieczornych
* komunikatywności
* doświadczenie w nauczaniu mile widziane

Co oferujemy

* umowę zlecenie lub B2B
* pracę w zespole ludzi pasjonujących się językami obcymi
* godziny pracy dopasowane do dyspozycyjności
* dostęp do dobrze wyposażonych sal (komputer przenośny, telewizor i wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne)
* sekretariat zajmujący się kontaktem z kursantami oraz przygotowaniem materiałów szkoleniowych
* oryginalne książki do prowadzenia zajęć dla naszych pracowników
* wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę
* możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kursach grupowych w naszej szkole
* dofinansowanie certyfikatów językowych

Obowiązki

* prowadzenie zajęć zarówno grupowych jak i indywidualnych stacjonarnie w siedzibie w Gliwicach
* prowadzenie dokumentacji zajęć

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

21 września 2024

Sprawdź inne oferty tego pracodawcy:

Lektor języka hiszpańskiego
Data dodania: 22 sierpnia 2024
Lokalizacja:
Gliwice
Przedmiot:
język włoski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
71