iTeach Online - Lektor/nauczyciel języka angielskiego - praca zdalna

Oferta ważna do: 19 września 2024

iTeach Rafał Piątek
E. Peck 8
26-130 Suchedniów
NIP: 663-169-40-73

Wymagania

Jeśli jesteś doświadczonym lektorem języka angielskiego i chciałbyś uczyć i zarabiać, nie ruszając się z domu, mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Czego wymagamy od nauczyciela chętnego do współpracy:

- Bardzo dobrej znajomości języka obcego, popartej doświadczeniem w nauczaniu,
- Bardzo dobrej znajomości komputera i umiejętności obsługi pakietu Google Workspace (Gmail, Google Docs, Google Calendar),
- Entuzjastycznego nastawienia do konwersacji, zdobywania wiedzy i przekazywania jej uczniom,
- Szczerości, cierpliwości i otwartego umysłu,
- Stabilnego połączenia z internetem.

Brak spełnienia któregokolwiek z ww. wymagań nie przekreśla kandydata, ale może utrudnić proces wdrożenia.

Co oferujemy

Dlaczego warto pracować w iTeach:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ochrona zarezerwowanego czasu na zajęcia (nawet do 100% stawki w zależności od czasu odwołania/przełożenia zajęć),
- Dynamicznie rozwijająca się metoda, gdzie zajęcia nie są nudne, a Twoje zdanie wpływa na kształt szkoły,
- Grafik dopasowany do dostępności lektora - możesz wybrać kiedy chcesz pracować, w jakich godzinach, oraz masz pełną dowolność w zmianie swojej dostępności,
- System rotacyjny - każdego tygodnia inna grupa uczniów w zależności od Twojej dostępności i preferencji,
- Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, szkolenia technologiczne i metodyczne,
- Dostęp do forum społecznościowego, gdzie wymieniamy się doświadczeniami, omawiamy zagadnienia metodyczne i nowe sugestie poprawy zajęć i funkcjonowania szkoły.

i dużo więcej...

Obowiązki

Szkoła iTeach powstała z myślą zarówno o uczniach, jak i nauczycielach, ponieważ dobra relacja to podstawa każdej współpracy.

Zajęcia w iTeach w skrócie:

- System zajęć konwersacyjnych, które pomagają uczniom budować zdolności językowe i umiejętności komunikacyjne,
- Rozmawiamy na tematy ważne i interesujące, tak aby uczniowie mogli bezpiecznie wyrażać swoje zdanie i opinie,
- Rozwijamy umiejętności miękkie, stawiając na ciekawość, dedukcję i logiczne myślenie,
- Oswajamy z błędami. Nie karzemy, a wyciągamy wnioski.

Jeśli chcesz się rozwijać, uwielbiasz uczyć, prowadzić angażujące rozmowy i ogarniasz komputery, zapraszamy do współpracy!

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

19 września 2024
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
687
Liczba zgłoszeń
76