Nauczyciel matematyki,fizyki,chemii

Oferta ważna do: 11 września 2024

Korepetycje Online 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Bajeczna 10/LU
31-566 Kraków
NIP: 6751767892

Wymagania

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów z języka angielskiego, języka polskiego, historii, WOSu, matematyki, języka niemieckiego, chemii, biologii, fizyki, języka niemieckiego, francuskiego.

Zakres obowiązków nauczyciela to udzielanie korepetycji uczniom szkoły podstawowej i średniej; przygotowanie ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

Wymagamy przygotowania pedagogicznego i wykształcenia wyższego, ponieważ stawiamy na profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli.

Oczekujemy doskonałego rozumienia i znajomości polskiego systemu edukacji, ponieważ jednym z obowiązków jest opracowanie zindywidualizowanych planów nauczania dla uczniów.
Prowadzimy lekcji wyłącznie online, więc umiejętność pracy z tablicą interaktywną, tabletem graficznym i multimedialnymi materiałami dydaktycznymi jest niezbędna. Firma udostępnia nauczycielom testy, arkusze (uczeń na wydrukowanych materiałach pracuje "offline" oraz pisze prace pisemne zawsze odręcznie w zeszycie).

Co oferujemy

pracę zdalną

zarobki uzależnione od zaangażowania (dużo pracujesz - dużo zarabiasz)

pracę w stabilnej finansowo firmie

szybkie zapełnienie grafiku uczniami

wynagrodzenie płacone terminowo, zgodnie z umową

legalną pracę (nie zatrudniamy "na czarno")

elastyczne godziny pracy

możliwość łączenia pracy z innym zajęciem

pracę w profesjonalnej firmie

świetną obsługę kadrowo-płacową

atrakcyjne zarobki

Obowiązki

Szukamy osób zaangażowanych, komunikatywnych i lubiących pracę z młodzieżą.
Pozorujesz pracę, nie chcesz pracować - nie aplikuj.
Szukamy NAUCZYCIELI oraz egzaminatorów pracujących w liceum/technikum i szkole podstawowej.
Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do internetu - bez tego nie da się efektywnie prowadzić lekcji. Stała dyspozycyjność w tygodniu, minimum 8-10 godzin zegarowych czyli przynajmniej 6 uczniów po 1,5h - tyle trwają zajęcia.
Nie chcesz pracować minimum 8-10h tygodniowo - nie aplikuj.
Im więcej pracujesz - tym więcej zarabiasz. Wynagrodzenie jest uzależnione od Twojej dyspozycyjności.
Dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem. Lekcje w wakacje także się u nas odbywają.
Prosimy kandydatów, aby nie kontaktowali się na numer firmowy.
Czytanie ze zrozumiem oferty o pracę.
Zapoznanie się ze stroną internetową firmy przed rozmową rekrutacyjną.
Wymagany jest wysoki poziom empatii

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

11 września 2024
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
matematyka
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
599
Liczba zgłoszeń
19