lektor

Oferta ważna do: 15 września 2024

Wonderworld S.c.
Bukowa 10 H
95-200 Pabianice
NIP: 731-000-74-54

Wymagania

Zatrudnimy lektora do pracy z dziećmi, entuzjastycznego i otwartego na ucznia.
Wykształcenie kierunkowe:
-nauczyciel angielskiego
-student kierunków filologicznych
-osoba z potwierdzoną znajomością języka na poziomie B2-C1.

Co oferujemy

Zajęcia odbywają się na terenie placówki szkolnej w Łodzi w ramach zajęć pozalekcyjnych.
Małe grupy dostosowane poziomem.
Dostosowanie godzin pracy do planu zajęć na studiach lub innych zajęć
Umowa zlecenie, atrakcyjne stawki godzinowe.
Wsparcie metodyka na każdym etapie zajęć dydaktycznych

Obowiązki

Prowadzenie zajęć języka angielskiego w formie kursów i ewentualnie lekcji indywidualnych.
Bloki zajęć z 2-3 grupami – 2 x w tygodniu

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

15 września 2024
Lokalizacja:
Łódź
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
195
Liczba zgłoszeń
3