Lektor języka angielskiego

Oferta ważna do: 7 września 2024

English Study UK Educational Services Stuart Mills
ul. 6 Września, 55a
27-200 Starachowice
NIP: 664-210-62-81

Wymagania

Kandydaci:

Idealny kandydat powinien:

- posiadać odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

- mieszkać w okolicy Starachowic, co pozwoli na łatwy dojazd na zajęcia

- mieć przyjazne i entuzjastyczne nastawienie do pracy z uczniami

- przeprowadzać zajęcia w sposób aktywizujący i odpowiedni dla danej grupy wiekowej, dający wiele możliwości do używania języka w celach komunikacji

- dostosowywać metody pracy do potrzeb ucznia

- współpracować z innymi nauczycielami w przygotowywaniu kursu.

- przygotowywać zajęcia z użyciem podstawy programowej, zachowując przy tym kreatywność w doborze dodatkowych materiałów do ćwiczeń.

Co oferujemy

Praca:

Global Village Szkoła Języka Angielskiego poszukuje do pracy (od nowego roku szkolnego - zajęcia zaczynają się pod koniec września) kandydatów ze Starachowic i okolic na stanowisko:

Lektor języka angielskiego.

- zajęcia w grupach uczniów szkoły podstawowej (9-12 lat) na poziomach CEFR A1-B2

- zajęcia z młodzieżą (13-19 lat) na poziomach CEFR A1-B2

- zajęcia w grupach dorosłych na poziomach CEFR A1-B2

Zapraszamy do kontaktu także nauczycieli uczących inne grupy wiekowe, w przypadku pojawienia się dodatkowych wolnych miejsc pracy.

Obowiązki

Szkoła:

Szkoła Języka Angielskiego Global Village jest prywatną szkołą, która od ponad 30 lat odnosi sukcesy w nauczaniu języka angielskiego w Starachowicach. Uczymy dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00-20:00

Kontakt:

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie swojego CV i listu motywacyjnego do dyrektora szkoły - Stuart Mills na adres mailowy:

Uwaga:

(1) Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone w języku angielskim.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

7 września 2024
Lokalizacja:
Starachowice
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
185