Korepetytor/nauczyciel – biologia

Oferta ważna do: 10 września 2024

Chemia w probówce Adam Wojciechowski
ul. Kurhan, 8G
02-203 Warszawa
NIP: 7010942635

Wymagania

Jesteś osobą, która nie podąża ślepo za podręcznikiem? Twoja wiedza pozwala Ci na wyłapywanie błędów w podręcznikach, zbiorach zadań a nawet arkuszach maturalnych? Doskonale znasz zasady egzaminu maturalnego, umiesz ocenić za co uczeń straci punkty, a za co na pewno nie? Znasz wszystkie kruczki maturalne, na które łapią się maturzyści? Jesteś ekspertem i chcesz być traktowany i wynagradzany jak kluczowy członek zespołu, a nie trybik w edukacyjnej maszynie?

✅ Perfekcyjna znajomość materiału wymaganego na maturze, w tym tzw. kruczków
✅ Proaktywność, samodzielność i wysoka motywacja są niezbędne
✅ Doświadczenie w nauczaniu – szczególnie w roli korepetytora
✅ Chęć do rozwoju – to dla nas nawet ważniejsze, niż doświadczenie
✅ Umiejętności tworzenia samodzielnie angażujących treści – tzw. “lekkie pióro”
✅ Posiadanie uprawnień egzaminatora będzie istotnym atutem

Co oferujemy

✅ Wynagrodzenie podstawowe 7000 – 12 000 PLN brutto (za pełen etat)
✅ Premia – prowizja od sprzedaży (możliwość budowania dochodu pasywnego)
✅ Możliwość budowania marki osobistej jako współautora kursów maturalnych premium
✅ Prawdziwie elastyczne godziny pracy – ważne są efekty, a nie to kiedy pracujesz.
✅ Praca w 90-100% zdalna. Chcielibyśmy spotykać się w naszym biurze na skraju Kampinoskiego Parku narodowego 1-2 razy w miesiącu, ale jeśli mieszkasz daleko lub jest to dla Ciebie istotne – możemy pracować w 100% zdalnie.
✅ Bez bezpłatnej pracy po godzinach (sprawdzania prac itp.)

Czym nasza oferta różni się od ofert szkół prywatnych / korepetycji?
✅ Pracujemy przez cały rok – dzięki czemu nie musisz przejmować się mniejszym wymiarem godzin w okresie wakacyjnym, nie zmniejszamy wtedy też podstawy wynagrodzenia.
✅ Nie musisz tracić czasu na szukanie uczniów na korepetycje.
✅ Nie musisz sprawdzać klasówek po godzinach – otrzymujesz wynagrodzenie za cały przepracowany czas.
✅ Mniej stre

Obowiązki

✅ Współtworzenie materiałów do kursu online (lekcje, ciekawostki, materiały dodatkowe, zadania, prezentacje)
✅ Współtworzenie treści dla uczniów:
✅ Wpisy na blogu, social media z poradami dla licealistów, zadaniami, przykładami, ciekawostkami itp.
✅ Odpowiadanie na pytania naszych kursantów (pisemnie na naszej platformie)
✅ (planowane) Prowadzenie lekcji indywidualnych online
✅ (planowane) Prowadzenie webinariów dla uczniów

Charakter pracy

Umowa o dzieło

Data zakończenia rekrutacji

10 września 2024