Mateusz Salamon

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Mateusz Salamon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mateusz Salamon

O mnie

Jestem studentem informatyki oraz geologii na Uniwersytecie Śląskim, od najmłodszych lat interesowałem się naukami przyrodniczymi, ścisłymi, technologią i programowaniem. Naukę programowania rozpocząłem we wczesnym gimnazjum. Od tego czasu regularnie zgłębiałem tajniki programowania, budowania stron internetowych, tworzenia większych projektów komputerowych oraz urządzeń elektronicznych. Dodatkowo bardzo wiele czasu poświęciłem na moją największą życiową pasję, czyli astrofizykę, astronomię oraz wszelkie inne działy fizyki, a także zgłębianiem wiedzy o naszej planecie. Każdemu uczniowi postaram się w jak najprostszy i zrozumiały sposób wyjaśnić materiał, a także zaszczepić pasję. Moim celem jest to, żeby uczeń zrozumiał w pełni tłumaczone zagadnienie. Nie uczę jedynie schematów, staram się nauczyć ucznia myśleć.

Udzielam korepetycji

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Informatyka
08.2023 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Geologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
ołówekDodaj opinię
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2024

Pełny profesjonalizm i wszechstronna wiedza. Rzetelność i wysoka kultura osobista. Duże zaangażowanie w pracę z ósmoklasistą i umiejętne podejście.
Serdecznie polecam Pana Mateusza.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2024

Syn bardzo czeka na każdą lekcję z Panem Mateuszem. Uczy się z nim programowania. Pan Mateusz jest komunikatywny, zaangażowany, spokojny, w kontakcie pogodny. Jesteśmy zadowoleni i polecamy!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2024

Pan Mateusz bardzo zrozumiale tłumaczy trudne zagadnienia, pomoże nawet najtrudniejszym przypadkom. Miła atmosfera zajęć, człowiek znający się na wielu dziedzinach.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
13 maja 2024

Polecam. Korepetycje z fizyki prowadzone w miłej atmosferze. Mądry, skromny młody człowiek posiadający dużą wiedzę . Syn poprawił oceny z fizyki i to mnie cieszy :-)

ołówekDodaj opinię