Magdalena Janowska
Dla użytkownika Magdalena Janowska
O mnie
Witaj!
Jestem studentką psychologii z zamiłowaniem do literatury, pisania, rysowania oraz, co najważniejsze - do nauki. Lubię wykorzystywać zdobytą wiedzę, dlatego też w roli korepetytorki chcę dobierać metody nauczania indywidualnie do każdego ucznia tak, aby były one optymalne i dawały najlepsze rezultaty. Gama technik oraz warunków sprzyjających nauce jest niezwykle szeroka, dlatego warto z niej korzystać oraz dzielić się nią innymi.
Udzielam korepetycji
- 70 - 100 zł / 60 min
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 7

Bardzo sympatyczna i zaangażowana dziewczyna, która świetnie radzi sobie nawet z mniej kumatą osobą. Polecam :D

Bardzo kompetentna korepetytorka, wciąż studentka wiec kontakt na świetnym poziomie, pomoże nawet w najmniejszych szczegółach i wytłumaczy zawiły i rozbudowany materiał nawet od zera w krótkim czasie. Nie mam zastrzeżeń, a wybrałam się z bardzo trudnym tematem, gorąco polecam! <3

Wszystko super. Pani pomogła mi z przygotowaniem na egzamin.

Pani Magdalena jest bardzo miłą osobą, wszystko potrafi wytłumaczyć i świetnie przygotować do egzaminu. Bardzo polecam :)

Dobrze tłumaczy na przykładach, dyspozycja, potrafi wyciągnąć z opresji. Polecam

Pani Magda to osoba z dużą wiedzą i umiejętnością przekazania informacji, potrafi dobrze wytłumaczyć konkretne kwestie i pomóc, w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze, polecam!

Super już po jednej lekcji dużo rzeczy mi się rozjaśniło. Pani Magda jest bardzo uprzejma i pomocna.