Hubert Woźniak

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Wągrowiec
Poznań
Rogoźno
Chodzież
Gniezno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem absolwentem filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jestem nauczycielem języka angielskiego oraz neurodydaktykiem.

Korepetycji udzielam już od 5 lat. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami szkół podstawowych (klasy 2-8), liceum oraz w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty oraz do egzaminu maturalnego.

Udzielam również korepetycji osobom dorosłym od podstaw czy też również od wyższego poziomu zaawansowania.

Oferuję własne materiały, opracowania oraz kserówki.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie oraz dopieram zadania odpowiednie do poziomu zaawansowania.

Projektuję również własne zadania z danych działów gramatycznych oraz leksykalnych w taki sposób, aby uczeń jak najlepiej zrozumiał omawiany temat .

Stawiam przede wszystkim na komunikację, żywy język, który przyda Ci się w życiu najbardziej. Ale of course grama też musi być;)

Pokażę Ci, jak uczyć się skojarzeniami oraz to, jak zabawne porównania pojawiają się, kiedy porównujemy polski do angielskiego;) zdecydowanie ułatwi Ci to jego przyswojenie;)*]

Zaskoczę Cię: angielski i polski mają o wiele więcej wspólnego niż myślisz;)

Na zajęciach z młodszymi dziećmi (klasy 2-4), oferuję naukę również poprzez gry dopasowane specjalnie pod kątem nauki języka.

Pomogę przygotować się do :
- egzaminu ósmoklasisty
- egzaminu poprawkowego (pisemnego jak i ustnego)
- egzaminu maturalnego z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego
- egzaminu FCE oraz CAE (oraz innych egzaminów Cambridge)
- egzaminów z języka angielskiego na studiach (m.in. egzamin z angielskiego na UAM)

Nie będzie również problemu z pomocą w zadaniu domowym oraz wytłumaczeniu tematów pojawiających się obecnie na lekcjach języka angielskiego w szkole.

Posiadam certyfikat FCE oraz bardzo dużo bazę materiałów na których pracuję, a do tego regularnie się szkołę.

Oferuję zajęcia indywidualne jak i również w parach lub grupach .

Udzielam korepetycji u siebie w domu w Wągrowcu jak i również online za pomocą platformy Discord.

Dla uczniów spoza Wągrowca preferowana forma zajęć to zajęcia onlinowe.

Lekcje trwają 45 lub 60 minut. W razie potrzeby oferuję również lekcje 90 lub 120 minutowe (cena do ustalenia).

Cena:
Koszt jednej lekcji:
45 min - 70 zł
60 min - 80 zł

Oferuję również tłumaczenia tekstów oraz korekty tekstów . Cena do uzgodnienia w zależności od rodzaju tekstu. Nie zajmuję się tłumaczeniami prawniczymi oraz medycznymi.

Mój numer telefonu to: 793 350 617.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub smsowego.
Jeśli w danej chwili nie odbieram, proszę o sms.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online
Wykształcenie
10.2020 - 10.2023
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
01.2018
First Certificate in English (FCE)
06.2024
Wykorzystanie narzędzi multimedialnych w dydaktyce
07.2024
Metody aktywizujące uczniów
08.2024
Jak efektywnie i nieszablonowo nauczać języka obcego
08.2024
Jak zachęcić uczniów do nauki języka obcego
08.2024
Komunikacja interakcja kreatywność
01.2025
5 narzędzi AI, które przyspieszą i ułatwią pracę nauczyciela
01.2025
AI sztuczna inteligencja w edukacji
01.2025
Aktywny uczeń - garść pomysłów na aktywizujące lekcje
01.2025
Innowacyjny nauczyciel języka obcego
01.2025
AI na lekcji
02.2025
Jak uczy się mózg i co z tego wynika dla nauczyciela? Strategie uczenia się oparte na najnowszych badaniach neuronaukowych
02.2025
Narzędziownik nauczyciela
02.2025
Jak pomóc uczniom w zdobyciu i poprawieniu umiejętności koncentracji
03.2025
Neurodydaktyka i neuroedukacja dla nauczyciela
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel / Korepetytor
Nauczanie języka angielskiego od poziomu A1 do C2. Praca z uczniami szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentami. Przygotowania do egzaminów państwowych i egzaminów na studiach. Zajęcia konwersacyjne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
ołówekDodaj opinię
avatar
Joanna;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2025

Jeśli ktoś uważa, że nauka angielskiego musi być nudna i stresująca, to znaczy, że jeszcze nie trafił na Huberta. Lekcje z nim to jak najlepsza kawa – pobudzają, dodają energii i sprawiają, że człowiek nagle zaczyna rozumieć po angielsku, nawet jeśli wcześniej znał tylko „yes” i „no”.

Hubert ma niezwykły dar tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Gramatyka? Nagle przestaje być czarną magią. Rozmowy po angielsku? Z każdą lekcją coraz mniej przypominają walkę o przetrwanie. Do tego lekcje są pełne humoru i ciekawostek, więc czas mija błyskawicznie, a człowiek wychodzi z nich z głową pełną nowych słówek i pewnością siebie.

Jeśli szukasz nauczyciela, który nie tylko zna angielski jak własną kieszeń, ale też potrafi sprawić, że nauka jest przyjemnością – to trafiłeś idealnie! Polecam z całego serca .
Moje angielskie określenia na Huberta
Brilliant
Game - changer
Top- notch
Mind- blowing

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2025

Szczerzę mogę polecic Pana Huberta. Jestem niesamowicie zadowolona. Pan Hubert posiada ogromna wiedzę, którą przekazuje na wiele ciekawych i łatwych sposobów. Na zajeciach nie przekazuje nudnej szkolnej teori tylko prawdziwe ciekawe zastosowanie czasow w jezyku angielskim. Dzięki lekcji z Panem Hubertem polubiłam angielski oraz przełamałam swoją barierę językową. Zaciekawiłam się tym jezykiem i o wiele łatwiej mi się go uczy :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2025

Syn jest bardzo zadowolony z lekcji. Pan Hubert jest zawsze przygotowany do zajęć , przede wszystkim potrafi odpowiednio przekazać wiedzę o czym świadczą dobrze zdane egzaminy przez syna. Zawsze uprzejmy i zaangażowany . Uważam, że taki nauczyciel to najlepszy wybór !!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2025

Mogę szczerze polecić pana Huberta. Uważam, że to był najlepszy wybór. Zajęcia są bardzo angażujące i niesamowicie ciekawe. Na zajęciach w dużym stopniu rozmawiamy w języku angielskim, dzięki czemu pozwala mi to przezwyciężyć moją barierę językową. Pan Hubert zawsze dobiera bardzo ciekawą gamę tematów do rozmów. Ogromnym atutem zajęć jest to, że uczę się gramatyki w sposób praktyczny, a nie poprzez nudne szkolne zadania. Pan Hubert przedstawia gramatykę w formie codziennego angielskiego oraz pokazuje przykłady jej użycia w języku nieformalnym. Dowiaduję się również wiele ciekawostek o tym języku oraz uczę się ich poprzez bardzo zabawne porównania. Polecam serdecznie!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2025

Jestem niesamowicie zadowolony z zajęć z panem Hubertem. Jego zajęcia są bardzo angażujące oraz interesujące. Pan Hubert posiada bardzo dużą wiedzę o języku angielskim, a dzięki temu potrafi w bardzo interesujący, odmienny, a co najważniejsze humorystyczny sposób przekazać wiedzę. Dzięki tym zajęciom, zacząłem patrzeć na ten język z innej perspektywy. Pan Hubert jest bardzo otwarty oraz posiada duże doświadczenie w przygotowaniu do matury, doskonale wie, na co zwracać uwagę w arkuszach, co się pojawia najczęściej oraz jakie pułapki się tam najczęściej pojawiają. Dodatkowym atutem jest świetny kontakt. Zawsze udaje się dopasować godziny zajęć w taki sposób, by najlepiej pasowały uczniowi. Na zajęcia przychodzę z przyjemnością, gdyż są one połączeniem przekazywania wartościowej wiedzy jak i humoru i świetnej, luźnej atmosfery. Bardzo polecam;))

ołówekDodaj opinię