Opis ogłoszenia
Dzień dobry, oferuję korepetycje z geometrii wykreślnej, posiadam prezentacje, ćwiczenia wraz z rozwiązaniami. Serdecznie zapraszam
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 5

Serdecznie polecam, wszystko wytłumaczone w jasny i zrozumiały sposób. Dzięki pomocy Pana Bartka udało mi się zdać geometrię wykreślną na lepszą ocenę niż oczekiwałam. Lekcje są prowadzone w przyjaznej i luźnej atmosferze, a każda z nich jest dobrze przygotowana i dopasowana do moich potrzeb. Zdecydowanie warto!

Bardzo polecam!!!

Bardzo dobra jakość korepetycji z rysunku technicznego i geometrii. Bartosz bardzo dobrze tłumaczy i zawsze były widoczne efekty po zajęciach. Zdecydowanie polecam!

Bartek przygotowywał mnie do geometrii wykreślnej jak i do mechaniki Budowli. Współpracowało nam się bardzo dobrze, Bartek w przestępmy i logiczny sposób wyjaśnić zagadnienia. Dostosuję tok naucznia do toku jaki jest prowadzony na uczelni co ułatwia naukę. Mogę szczerze polecić korepetycje tu Bartka.

Problematyczne zadania konkretnie i przystępnie wyjaśnione. Bartek jest świetnie przygotowany do pomocy studentom PBŚ, wie jakie zagadnienia do rozwiązywania są przed nimi stawiane. Wystarczyły dwa spotkania + odrobina pracy własnej, żeby zaliczyć egzamin z geometrii wykreślnej. Polecam!